!!!!THIS SITE HAS BEEN HACKED!!!!!>>>>>>

Send $250.000 in Bitcoin to bc1qjpr9r4crrjjxnd2klo79qulkdhja3u7nu7sxej

galaktika csepp Működés lehetséges korcsolya 500 m olimpia vezetés Riporter atlanti
Home

Dráma a téli olimpián: kizárták Liu Shaoangot - Blikk

Olimpiai arany férfi 500 méteren - Népújság

Sport – Budapest XVIII. Kerületi SOFI Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola,  Készségfejlesztő Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Sport – Budapest XVIII. Kerületi SOFI Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Liu Shaoang olimpiai bajnok 500 méteren!

Az utolsó olimpiai éremesélyt kínálja az 500 méter a Liu testvéreknek  Pekingben
Az utolsó olimpiai éremesélyt kínálja az 500 méter a Liu testvéreknek Pekingben

Index - Sport - A phjongcshangi téli olimpia 13. napja - Percről percre

Magyar Speciális Olimpiai Szövetség - Görkorcsolya

Szeged.hu - Családban maradt az olimpiai érem férfi rövidpályás  gyorskorcsolya 1000 méteren: Sándor első helyen futott be, kizárták, így  Liu Shaoang bronzérmes lett
Szeged.hu - Családban maradt az olimpiai érem férfi rövidpályás gyorskorcsolya 1000 méteren: Sándor első helyen futott be, kizárták, így Liu Shaoang bronzérmes lett

2021-2022
2021-2022

Peking 2022: nem védheti meg címét a magyar férfi gyorskorcsolya váltó

Nézze vissza, hogyan lett olimpiai bajnok a magyar gyorskorcsolyázó

Liu Shaolin Sándor: Az 1000 után fel is adhattam volna, haza is mehettem  volna | 24.hu
Liu Shaolin Sándor: Az 1000 után fel is adhattam volna, haza is mehettem volna | 24.hu

Magyarock - Olympic Team Hungary - 3 éremmel kezdte a magyar short track  válogatott a pekingi olimpiai kvalifikációt. 👏 🥇 Liu Shaolin Sándor (500m)  🥈 Krueger John-Henry (500m) 🥈 Krueger John-Henry, Liu
Magyarock - Olympic Team Hungary - 3 éremmel kezdte a magyar short track válogatott a pekingi olimpiai kvalifikációt. 👏 🥇 Liu Shaolin Sándor (500m) 🥈 Krueger John-Henry (500m) 🥈 Krueger John-Henry, Liu

Még nem áll készen a magyar rövidpályás gyorskorcsolya-válogatott a téli  olimpia rajtjára | hirado.hu
Még nem áll készen a magyar rövidpályás gyorskorcsolya-válogatott a téli olimpia rajtjára | hirado.hu

Peking 2022: Liu Shaoang Magyarország első kétszeres téli olimpiai bajnoka

Liu Shaoang olimpiai bajnok 500 méteren – videó a történelmi döntőről |  Mandiner
Liu Shaoang olimpiai bajnok 500 méteren – videó a történelmi döntőről | Mandiner

Téli olimpia – kedd, február 13. – élő hírfolyam – Nagy Sportágválasztó

Tények - Liu Shaolin Sándort kizárták az élről, Liu Shaoang bronzérmet  szerzett a téli olimpián
Tények - Liu Shaolin Sándort kizárták az élről, Liu Shaoang bronzérmet szerzett a téli olimpián

Liu Shaoang bejutott az 500 méteres rövidpályás gyorskorcsolya elődöntőjébe

Nincs érem, de Liu Shaolin az 500 méter vk-győztese - Infostart.hu

Két kézzel húzták vissza Liu Shaolin Sándort a célegyenesben, mégis őt  zárták ki - Blikk
Két kézzel húzták vissza Liu Shaolin Sándort a célegyenesben, mégis őt zárták ki - Blikk